Stahovací lišta – sada na přípravu pláně

TERRAPRO spol. s r.o.

Stahovací lišta + ruční nářadí zn. Optimas – sada na přípavu pláně

Stahovací lišta

Parametry

Sada ruční stahovač Optimas je ideální zařízení na přípravu plochy. Sestava se skládá se z 5 mezikusů o šířkách 1,66 m, 1,33 m, 1,00 m, 0,66 m a 0,20 m, 1 páru pojezdů s variabilními klapkami, 20 m nivelačních kolejnic (6 x 3 m a 2 x 1 m) a dvou tažných madel. Umožňuje snadné zapracování jemného podkladu (písek, drť apod.) až do šířky přes 5 m. Tak můžete rychle a přesně založit lůžko pro zámkovou dlažbu jak z hlediska výšky tak profilu. Ruční stahovač Optimas s nivelačními kolejnicemi je mnohostranně a flexibilně použitelný, např. při přípravě lůžka u chodníků, parkovišť a nebo vjezdů.

šířka pláně 0,2 m – 3,67 m

Ceník půjčovny strojů a nářadí

Sazby půjčovného jsou uváděny v Kč, za jeden den a včetně DPH !

5451 až 5 dní
3906 až 20 dní
34921 dní a více
MÁM ZÁJEM

Mám zájem o půjčení stroje / nářadí

Pokud máte zájem o půjčení načich strojů a nářadí, zavolejte nám, pošlete nám e-mailem, nebo nám odešlete vyplněný kontaktní formulář – ozveme se vám co nejdříve!

Pročtěte si Obchodní podmínky pronájmu společnosti TERRAPRO spol. s r.o.

OBCHODNÍ PODMÍNKY KE STAŽENÍ ZDE

Formulář poptávky


Souhlasím se zpracováním svých osobních údajů TERRAPRO, spol. s r.o. za účelem zpětného kontaktování mé osoby a zodpovězení výše uvedeného přání/dotazu/připomínky v rozsahu identifikačních a kontaktních údajů, které jsem uvedl do kontaktního formuláře, a po dobu 60 kalendářních dnů od udělení tohoto souhlasu. Více informací.